Zeazoo Kids

Jaký příběh se skrývá pod značkou Zeazoo Kids?

ZEAZOOkids je malá rodinná firma vyrábějící ručně šité boty, ve které se aktivně podílejí tři generace.

Nejstarší členové rodiny mají tu nejdůležitější část práce: Vyrábí a šijí boty s přesností, obětavostí a zkušenostmi. Ručně sešívají a kopletují každý detail botiček s pílí a láskou k řemeslu.

Všechny modely jsou sešívány ručně dědou Jordanen, který má více než 30 let zkušeností v oblasti modelování, konstrukci a výroby obuvi.

Naše mladá generace je mysl a motor ZEAZOOkids. Jsme mladá rodina se třemi dětmi. Každý ZEAZOOkids model je výsledkem naší vlastní zkušenosti, výzkumu a touhy tvořit boty, které jsou nejlepší pro naše děti, protože se obáváme o zdraví našich dětí a jejich budoucí vývoj.

A konečně, nejmladší generace, naše děti – Alexander, Ilia a Jordan – jsou prvními testery prototypů a všech vylepšení. ZEAZOOkids je naše čtvrté dítě. Myšlenka výroby vlastních bot se zrodila s narozením našeho třetího syna, ale byl to jen sen, který čekal na správný okamžik.

Děkujeme všem našim přátelům, kteří věří v nás a pomáhají nám každým možným způsobem!

Co děláme není jen další druh obuvi, vyrábíme boty s dobře promyšlenou a osvědčenou konstrukcí a myšlenkou, že jsou co nejblíže k chůzi na boso s minimálním počtem upevňovacích prvků a věříme, že díky tomu nebudou způsobovat zdravotní obtíže našim dětem.

Neděláme žádné kompromisy s kvalitou použitých materiálů. Nechceme šetřit čas a peníze na výzkum a způsoby použití lepších materiálů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *