Anela Modré z Nebe - Hydratační mlha pro všechny typy pleti

Když se řekne léto, co si vybavíte? Já slunce a vodu. A právě hydratace je víc než nutná pro naši pleť. Nutnější než kdy dříve. Klimatizace, sucho, prach, to jsou všechno faktory, které ovlivňují suchost naši pleti a následné šupinkovatění, vadnutí a pleť ztrácí jiskru. Samozřejmostí je dostatečný příjem tekutin během... more
13.22 EUR without VAT
On request
16 EUR
ks
Choose a discounted package
Quantity discounts
Description and parameters

Anela Modré z Nebe - Hydratační mlha pro všechny typy pleti

Když se řekne léto, co si vybavíte? Já slunce a vodu. A právě hydratace je víc než nutná pro naši pleť. Nutnější než kdy dříve. Klimatizace, sucho, prach, to jsou všechno faktory, které ovlivňují suchost naši pleti a následné šupinkovatění, vadnutí a pleť ztrácí jiskru.

Samozřejmostí je dostatečný příjem tekutin během dne, ale také správná péče o pleť. V prvé řadě pravidelné ranní a večerní očistění pleti, dále doporučuji hydratační sérum Růžové z nebe.

Šťáva z čerstvých okurek, mátový hydrolát, který pleť osvěží, to je základ hydratační mlhy Modré z nebe, který kdykoliv během dne použijte pro osvěžení a dodání hydratace vaši pleti. Při pravidelném používání získá vaše pleť dostatečnou hydrataci, pružnost, napomáhá předcházet pigmentovým skvrnám, a celkově vaše pleť bude jemnější a svěžejší.

Mlhu nanášejte ideálně ze vzdálenosti natažené ruky, a jak vám to bude vyhovovat – ráno, během dne, přes make-up, či opalovací krém, prostě dle libosti.

Ingredients

Menta Piperita Leaf Water BIO (mátový hydrolát), Aqua (demineralizovaná voda), Glycerin (rostlinný glycerin), Pentylene Glycol (pentylen glykol z kukuřice), Biosaccharide gum-1 BIO (rostlinný sacharid), Sodium PCA (karboxykyselina sodná), Cucumis Sativus Fruit Extract (okurkový extrakt), Hyaluronic acid (kyselina hyaluronová), Sodium Polyglutamate (polyglutamát sodný), Potassium Sorbate (sorbát draselný), Sodium Benzoate (benzoát sodný), Copper Carbonate Hydroxide (extrakt z malachitu), Sodium Levulinate (sodná sůl kyseliny levulové), Sodium Anisate (sodná sůl kyseliny anýzové), Glyceryl caprylate (glyceryl kaprylát)

Skladování na suchém stinném místě v teplotě do 23st Celsia.
Nezapomeň – i tato lahvička může být díky tobě opětovně použitá. Jsme sběrné místo.

Anela Modré z Nebe - Hydratační mlha pro všechny typy pleti

Email address into which you will receive a response
Your wish, at least 3 characters
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR
Last visited
Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
Business Reg. No.: 06412050
VAT ID: CZ06412050
Mastercard
Visa
Čeština
cz
English
en