Anela Očistím tvář – čistící pěna pro všechny typy pleti

Že je čištění pleti nejdůležitější krok ke zdravé a krásné pleti zmiňovat určitě nemusím. Anebo ano. Pro jistotu J Na pleti se usazují nečistoty z ovzduší, přebytečný maz, pot, zbytky make-upů. Za noc se zase tělo zbavuje toxinů a proto je důležité o pleť pečovat ráno i večer. Bohatá mycí pěna Očistím tvář je vytvořen... more
9.92 EUR without VAT
On request
12 EUR
ks
Choose a discounted package
Quantity discounts
Description and parameters

Anela Očistím tvář – čistící pěna pro všechny typy pleti

Že je čištění pleti nejdůležitější krok ke zdravé a krásné pleti zmiňovat určitě nemusím. Anebo ano. Pro jistotu J Na pleti se usazují nečistoty z ovzduší, přebytečný maz, pot, zbytky make-upů. Za noc se zase tělo zbavuje toxinů a proto je důležité o pleť pečovat ráno i večer.

Bohatá mycí pěna Očistím tvář je vytvořen tak, aby pleť zbytečně nevysušovala, nedráždila, neštípala nebo nepálila v očích. Za použití vody, hydrolátu z máty a levandule, které jsou vhodné k čištění a blahodárně zklidní a osvěží jakýkoli typ pleti. Babassuový olej pomáhá vyživit pleť a pomáhá lépe navázat nečistoty na plně biologicky odbouratelné tenzidy rostlinného původu. A to zdaleka není vše. Kyselina azelaová získaná z obilných zrn, působí antimikrobiálně, likviduje bakterie, brání tak tvorbě zanícených pupínků. Jemný peelingový efekt odstraní odumřelé kožní buňky.

Jednu až dvě dávky pěny rozetřete po navlhčeném obličeji, krku a dekoltu, pro smytí použijte vodu. Doporučuji pravidelně cca 1x týdně použít Konjakovou houbičku, která pleť zbaví šupinek a pleť zjemní.

Ingredients

Aqua (demineralizovaná voda), Mentha Piperita Leaf Water BIO (mátový hydrolát), Lavandula Angustifolia Flower Water BIO (levandulový hydrolát), Pentylene Glycol (pentylen glykol z kukuřice), Babassu Oil Polyglyceryl-4 Esters (PEG free derivát babassuového oleje), Potassium Azeloyl Diglycinate (přírodní derivát kyseliny azelaové), Disodium cocoamphodiacetate (tenzid odvozený z kokosového oleje), Avena Sativa Kernel Extract (ovesný fermentovaný extrakt), Glycerin (glycerin rostlinného původu), Gluconolactone (přírodní látka z kyseliny glukonové), Coco-Glucoside (tenzid odvozený z kokosového oleje), Glyceryl Oleate(přírodní emulgátor), Sodium Levulinate (sodná sůl kyseliny levulové), Sodium Anisate (sodná sůl kyseliny anýzové), Lactobacillus Ferment (laktobacily)

Skladování na suchém stinném místě v teplotě do 23st Celsia.

Nezapomeň – i tato lahvička může být díky tobě opětovně použitá. Jsme sběrné místo.

Anela Očistím tvář – čistící pěna pro všechny typy pleti

Email address into which you will receive a response
Your wish, at least 3 characters
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR
Last visited
Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
Business Reg. No.: 06412050
VAT ID: CZ06412050
Čeština
cz
English
en