Vegan Organic cream

První "vegan" krém na boty – bez živočišných surovin. Velmi jemný krém s obsahem makadamiového oleje, karnaubského vosku, který udržuje useň jemnou a vláčnou. Neobsahuje chemikálie, silikon ani fluorkarbonové pryskyřice a sloučeniny.   Použití: na hladké usně Vegan Organic cream s makadamiovým olejem a karnaubským v... more
4.96 EUR without VAT
On request
6 EUR
ks
Choose a discounted package
Quantity discounts
Code: 4002092017436
EAN: 4002092017436
Producer: Collonil
Description and parameters

Vegan Organic cream

První "vegan" krém na boty – bez živočišných surovin. Velmi jemný krém s obsahem makadamiového oleje, karnaubského vosku, který udržuje useň jemnou a vláčnou. Neobsahuje chemikálie, silikon ani fluorkarbonové pryskyřice a sloučeniny.

 

Použití: na hladké usně Vegan Organic cream s makadamiovým olejem a karnaubským voskem zcela přírodní krém na hladkou useň krém zajistí vaší obuvi kvalitní péči velmi snadno se aplikuje poskytuje hladké usni zpět její původní lesk při výrobě bylo zcela upuštěno od použití živočišných surovin neobsahuje silikon, ani fluorcarbonové pryskyřice či sloučeniny fluoru. Pro svoje přírodní vlastnosti je velmi oblíbený pro údržbu dětské obuvi. Chrání životní prostředí!

Vegan Organic cream

Email address into which you will receive a response
Your wish, at least 3 characters
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR
Last visited
Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
Business Reg. No.: 06412050
VAT ID: CZ06412050
Data processing
Hide
Čeština
cz
English
en