Muki Shoes

Portugalská značka, která se zabydlela i v našem sortimentu. S radostí jsme ji přijali zvláště potom, co jsme si je sami osahali a odzkoušeli na vlastní nohy. A jaké byly? Prostě WAW.

Designově velmi povedené barefoot boty, které se se svými střihy odlišují od konkurence. Velmi jsem ocenila, že se výrobce nebojí a do výroby bot zařazuje i neobvyklé materiály.

Kromě kůže používá firma Muki Shoes například korek nebo plstěnou vlnu. Obecně se dá říct že jsou Muki Shoes vhodné pro normální a užší nohy.

Neodolala jsem a rozhodla jsem se boty ochutnat na vlastní nohy a v mém botníku si velmi rychle našly své místo, a to přesně nízké kozačky, nebo-li styl Chelsea, které se parádně hodí k šatům, sukním, ale i riflím a kalhotám. Korek a jeho vlastnosti asi nemusím zmiňovat, známe jej všichni, ale jen málokdo si dovede představit ušité boty právě z tohoto materiálu. Za zmínku určitě stojí nepromokavost, ale na druhou stranu prodyšnost. Boty využijete v chladnějším létě, během celého podzimu, na jaře a pokud nejste zimomřiví, pak i v zimě J Vzhled boty je díky použitému materiálu velice zajímavý.

A když přišel první sníh, lákalo mě vyzkoušet kožený model High-cut raw winter. Láska na první obutí. Měkké stejně jako Chelsea, a uvnitř doplněné luxusním měkoučkým a hlavně teplým kožíškem. Dohromady vytvoří neskutečně měkkou papučku. Podrážka je přiměřeně tenká a tak zaručí kontakt s každou spadlou vločkou na zem (no dobře, myšleno s trochou nadsázky J).

Tento model nabízíme v černé, světle hnědé a krásně modré barvě v dámských i pánských velikostech. Pokud máte rádi vlnu, pak je pro vás model z plstěné vlny v šedo-hořčicovém provedení.

 

 

 

 

 

 

Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
IČO: 06412050
DIČ: CZ06412050
Mastercard
Visa
Čeština
cz
English
en