O nás

 

První myšlenka na internetový obchod s barefoot obuví vznikl již na počátku roku 2016 a po krátkém váhání v dubnu téhož roku byl uveden do života online obchod Bareobuv.cz. Tehdy jsme jej zprovoznili se značkami jako je Froddo, Bobux, Zeazo a několika málo dalšími. Byl to náš naprostý počátek. Slovo ovšem dalo slovo a ještě v prosinci téhož roku jsme otevřeli naši první malou prodejnu ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Malinká prodejna, na kterou jsme byli patřičně hrdí, se nám tehda zdála jako nekonečně obrovská a velmi brzy se nám začala zaplňovat dalšími značkami barefootových bot. Těšila se přízni né jenom našich kamarádů z Frýdlantu, ale také lidí, tedy vás všech z celého okolí.

Postupem času jsme se úspěšně protloukli dalšími léty a přestěhovali se do nových, velkých prostor. Dnes nás najdete v centru Frýdlantu nad Ostravicí v prodejně o výměře 80m2, ve které si můžete vybrat boty ne jenom pro sebe, ale i své děti. 

Od dob našich počátků se umnohé událo, zažili jsme spoustu veselých chvil, obuli  vás do nových bot, spoustě dětem obuli jejich první boty a hlavně se s vámi mnohdy skvěle pobavili.

Našim cílem vždy bylo a i do budoucna bude udělat z nakupování něčeho tak obyčejného a všedního jako jsou boty zábavu. Zábavu pro vás i vaše děti a obout vás do těch nejpohodlnějších bot, jaké známe. Dopřát vám i vašim chodidlům pohodlí a komfort, který si prostě zasloužíte.

      To je naše cesta… cesta Bareobuv.

Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
IČO: 06412050
DIČ: CZ06412050
Mastercard
Visa
Čeština
cz
English
en