Proč mám rád Merrell?

Vapor Glove 3

S barefoot řadou Merrell jsem se poprvé setkal cca před 3 roky v létě, kdy se mi do rukou dostaly Vapor Glove 3 a světě div se, byly ve velikosti 49! Obecně vzato, je problém mít nohu v ne úplně běžných rozměrech a velikost 49 mezi nestandardní rozměry zcela jistě patří. O to víc jsem byl překvapen, když jsem dostal do ruky botu ve své velikosti.

Bota nepůsobila nijak extra široce zato mě uchvátila svou flexibilitou. Neuvěřitelně ohebná a přitom komfortní podrážka Vibram botu zcela podtrhne. Po 10 minutách na noze jsem pochopil, že jsem konečně našel botu, kterou jsem hledal. Multikulti boty od obchodu po kopce u nás v Beskydech.Během těch 3 let co je nosím, dostaly mé Merrelky opravdu zabrat. Ne jednou jsem je durch promočil v potoce nebo ve sněhu, kameny, bahno, prach... to vše jsou podmínky, které žádné botě nedělají nejlépe.

Musím smeknout před jejich kvalitou. Jasně, je na nich již patrné týrání, kterými prošly. 
Nicméně boty stále drží :-)

Skvělá komfortní bota, která se přizpůsobí vaší noze, dobře padne a dovolí vám dělat vše, na co si sami troufnete. Nelze jim nic vytknout a pokud jim dopřejete čas od času alespoň základní péči jako je výživa na kůži, kvalitní čistič a impregnace, tak se vám bota odvděčí svou životností.

 

 

Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
IČO: 06412050
DIČ: CZ06412050
Čeština
cz
English
en