S.O.S. lékárnička

 

Doba kovidová nám přinesla kromě samotné nemoci další neduhy.

Taky vám při nošení roušek a respirátorů ukázala pleť, že se ji to nelíbí v podobě akné a jiných pupínků? Rychlou a účinnou pomoc vám dodá terapeutický balzám Rescue. Tento silný balzámek působí antibakteriálně a desinfikuje postižené místo. Aplikujte jej ve velmi malém množství a to vždy jen na pupínky, několikrát denně. Nezapomínejte na pravidelnou čisticí péči ráno a večer v podání Květového tonika a Cleanseru.

Máte doma malé děti?
Pak balzámek uvítáte v případě různých odřenin a prasklin.

Balzámek doporučuji nepoužívat dlouhodobě a jen lokálně.

Pracujete na home office a pohybu teď máte pramálo? A taky už vás z toho bolí šíje a krk? Položte si k PC kromě něčeho dobrého i terapeutický balzám Recovery a několikrát za den si s balzámem promasírujte bolavé a zatuhlé svaly. Balzám je vhodný  i po jiných namáhavých aktivitách, po sportovních výkonech k uvolnění svalů a vazů. Krásně uvolňuje od bolesti a je vhodný na větší plochy.

Nesmíme však zapomenout na další z řady terapeutických balzámů.

Co dělat v případě suchých citlivých míst, červených ložisek, při popáleninách, po štípnutí hmyzem? Rozhodně sáhněte po terapeutickém balzámu Relief. I tento balzámek je velice silný, proto opět nanášejte jen na postižená místa a ideálně několikrát denně. Ve složení naleznete například lékořici nebo kurkumu, která má zabarvovací schopnost, proto opatrně na oblečení.

Úžasné účinky má terapeutický balzám Soothing v případě „mokrých“ míst, jako jsou třeba opruzeniny u dětí, lišeje okolo úst, jizvy, potničky, ale uvítají je i maminky, kterým důsledkem kojení rozpraskaly bradavky (balzám se před kojením nemusí s prsou umývat).

Tento balzámek doporučuji si vzít rovnou do porodnice a začít aplikovat jej můžete již od porodu a to k masáži hráze 

Trauma balzám. Jak už samotný název naznačuje, tento balzám využijete v případě pohmožděnin, oteklých míst, modřin, na jizvy použijte až ve fázi strupů, v první fázi použijte Soothing balzám. Opět jej velice uvítají mít v lékárničce rodiče dětí. Trauma balzám totiž zahojí kdejaké bolístko.

Používejte balzámek opět jen lokálně a v malém množství.

Všechny produkty značky Inlight jsou založené homeopatem doktorem Spieziou, který je postavil na aromaterapii. Proto před každým použití přípravku si k němu přičichněte a napojte se na vlnu bylinek. 

Můj tip!!!
Že je balení velké a těžké do kabelky? Používáte balzám vy, další členové domácnosti a každý ho chce mít u sebe během dne? Oddělte si potřebné množství do volných skleniček z testrů, které od nás pravidelně dostáváte za nákup Každý měsíc jsou jiné dárečky a tento měsíc rozdáváme Super-food masku (7ml v hodnotě 399.-) za nákup nad 2.499,-

 

 

 

 

 

 

 

 

Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
IČO: 06412050
DIČ: CZ06412050
Mastercard
Visa
Čeština
cz
English
en