Zeazoo Kids

ZEAZOOkids je malá rodinná firma vyrábějící ručně šité boty, ve které se aktivně podílejí tři generace.

Nejstarší členové rodiny mají tu nejdůležitější část práce: Vyrábí a šijí boty s přesností, obětavostí a zkušenostmi. Ručně sešívají a kopletují každý detail botiček s pílí a láskou k řemeslu.
Všechny modely jsou sešívány ručně dědou Jordanen, který má více než 30 let zkušeností v oblasti modelování, konstrukci a výroby obuvi.
Naše mladá generace je mysl a motor ZEAZOOkids. Jsme mladá rodina se třemi dětmi. Každý ZEAZOOkids model je výsledkem naší vlastní zkušenosti, výzkumu a touhy tvořit boty, které jsou nejlepší pro naše děti, protože se obáváme o zdraví našich dětí a jejich budoucí vývoj.
A konečně, nejmladší generace, naše děti – Alexander, Ilia a Jordan – jsou prvními testery prototypů a všech vylepšení. ZEAZOOkids je naše čtvrté dítě. Myšlenka výroby vlastních bot se zrodila s narozením našeho třetího syna, ale byl to jen sen, který čekal na správný okamžik.
Děkujeme všem našim přátelům, kteří věří v nás a pomáhají nám každým možným způsobem!
Co děláme není jen další druh obuvi, vyrábíme boty s dobře promyšlenou a osvědčenou konstrukcí a myšlenkou, že jsou co nejblíže k chůzi na boso s minimálním počtem upevňovacích prvků a věříme, že díky tomu nebudou způsobovat zdravotní obtíže našim dětem.
Neděláme žádné kompromisy s kvalitou použitých materiálů. Nechceme šetřit čas a peníze na výzkum a způsoby použití lepších materiálů.

Zobrazen 1. – 14. z 17 výsledků