Přírodní kosmetika Anela

 
 

Přírodní kosmetika Anela

Seznamte se, toto je Anela. Naprosto čistá, česká přírodní kosmetika, která zachránila mou pleť během jednoho jediného týdne! Nekecám!

Ale na začátek. Nikdy jsem na akné netrpěla, ani v pubertě jsem neměla jediný pupínek. Výjimkou bylo a je hormonální období, avšak vždy je to otázka jednoho dvou pupínku na týden a nazdar J Až najednou to přišlo a bylo toho nějak moc.. Když jsem v roce 2018 objevila Inlight byla jsem nadšená filozofií, bio poklady, vůněmi. Věřila jsem, že tohle s mými vyrážkami zatočí. A ono ne a bylo to horší a horší..

Po roce a půl používání Inlightu jsem se rozhodla být této značce nevěrná a moc dobře jsem udělala. K tomuto kroku mě dokopala i má kamarádka plus pár dalších referencí na sociálních sítích, které po používání Inlightu, měly svou dosud bezchybnou pleť samý bolák.

A pak to přišlo. Našla jsem Anelu. Okamžitě po jediné noci s Anelou jsem viděla výsledky. Pleť mě přestala svědit, což byl důležitý moment. Přestala jsem si na obličej sahat, přestala jsem škrábat čelo a po použití sér a dalších produktů začaly pupínky mizet před očima, pleť přestala být suchá. Během týdne byly vyhojené všechny zanícené pupínky a přišel čas na odstraňování podkožního akné. Jsem na skvělé cestě, 50% je pryč. Opět se zase začínám cítit dobře, svěže, lehce J

Mou záchranou a nejlepší kámoškou se stala Bílá noční teenka. Bestseller!! To musíte mít. Účinné složky CBD, zinku, konopného oleje a oleje z tamanu, bambuckého másla, levandule, tea trea a dalších bylinek, které mají silné protizánětlivé účinky, zahojí zánětlivá ložiska a zamezí tvorbě nových.

Doporučuji použít převážně na noc, nanést větší vrstvu jen lokálně na jednotlivé pupínky a pokud máte možnost, nanášet i během dne, udělejte tak. Ale pozor, Bílá noční teenka je fakt bílá a to díky zinku, tak ať nevypadáte, že máte neštovice J

Ale začala jsem maličko od konce, ikdyž tím za mě největším zachráncem. Prvním důležitým krokem je správné čištění pleti. Každé ráno a každý večer je nutnost pleť vyčistit a připravit na noc či na den. Očistím tvář a Odlíčím. Že tady mám pravopisnou chybu? Malé - velké písmeno? Ne ne, nebojte, ony se ty dva produkty na péči o čištění totiž takto jmenují J 

A teď pozor! Růžové z nebe. Jak vystihující název J (ostatně jako všechny názvy produktů od Anely) Toto sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Dokáže zatočit se suchými místy na pleti, šupinkami a dodá pleti patřičnou hydrataci.

A pak už používat séra nebo krémy dle vaši potřeby, pocitů a typu pleti. Já pokračuji Bezstarostnou teenkou na čelo, která zahojí akné, a na zbytek pleti používám vitamínové sérum Sladce bezstarostná, jehož složení chrání před antioxidačním stresem, stárnutí pleti a krásně vypíná kontury.

A čím mě Anela vlastně zahřála u srdce úplně jako první? Nápad na výrobu kosmetiky vznikl u nás v Beskydech, ikdyž Andy a Ela, zakladatelky Anely, jsou z Brna. A to byl další impulz. Česká výroba. Máme tolik skvělých českých výrobců a já si jich za to moc vážím a chci to ukázat i dalším lidem. Našim zákazníkům a vím, že ti to ocení.

S Anelou jsme našli společnou cestu, já jsem jim za jejich práci nesmírně vděčná a věřím, že i vy budete se mnou souhlasit a že mi dáte za pravdu. Pojďme podpořit šikovné české ručičky a dodejme našim pletím zdraví a vitalitu J

 

Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
IČO: 06412050
DIČ: CZ06412050
Mastercard
Visa
Čeština
cz
English
en