Vrácení zboží a odstoupení od kupní smlouvy

Výrobek zakoupený přes náš internetový obchod neodpovídá vašim představám?
Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. To platí samozřejmě i na výrobky, které jste si vyzvedli na prodejně.


Jak postupovat při vrácení?

   Vrácení na prodejně


Vrácené zboží nám můžete přinést na naši prodejnu osobně, kdykoli během naší otvírací doby spolu s kupním dokladem. Vrácené zboží zkontrolujeme a sepíšeme s vámi odstoupení od kupní smlouvy a ve 14 dnech zajistíme vrácení kupní ceny na váš bankovní účet.


 
Zásilkovnou - ZDARMA - platí pro ČR

Kód: 94827336

 

V takovémto případě postupujte následovně:

1) Stáhněte si a vyplňte dokument o odstoupení od kupní smlouvy - ZDE 
2) Uveďte zboží do původního stavu. V takovém případě vám vrátíme plnou cenu zboží.
3) Zboží pečlivě zabalte. Je důležité zboží pečlivě zabalit tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy ideálně do původního obalu. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.
4) Předejte zabalený balíček na pobočce zásilkové s kódem pro vrácení zásilky (Kód: 94827336)

 


 
Přepravní společností na naši adresu

1) Stáhněte si a vyplňte dokument o odstoupení od kupní smlouvy - ZDE 
2) Uveďte zboží do původního stavu. 
V takovém případě vám vrátíme plnou cenu zboží.
3) Zboží pečlivě zabalte.
Je důležité zboží pečlivě zabalit tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy ideálně do původního obalu. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.
4) Zboží k nám zašlete

Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
Frýdlant nad Ostravicí
73911

 


 Časté otázky:

 Co znamená odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu?

Pokud jste výrobek u nás na e-shopu zakoupili jako spotřebitel, máte právo na jeho vrácení bez udání důvodů a to do 14 dnů od jeho doručení. Svého práva můžete využít např. pokud výroben nesplní vaše očekávání nebo nebude vyhovovat svými vlastnostmi vašim potřebám.

Co když zboží nestihnu vrátit v 14ti denní lhůtě?

Pokud nám zboží nestihnete vrátit v zákonné 14ti denní lhůtě, můžete nám ho i přesto vrátit. Pokud nám vrátíte zakoupené zboží v termínu 15 až 30 dní od data koupě, vystavíme vám poukázku na další nákup v plné hodnotě vráceného zboží. V tomto případě musí být zboží kompletní a nepoškozené. 

Jak se počítá zákonná 14ti denní lhůta?

14ti denní lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy začíná běžet následující den po převzetí balíčku od dopravce a počítá se do data podání vaší vratky buďto osobně na prodejně nebo přepravci.

Výrobek jsem zakoupil na IČ?

Pokud jste na našem e-shopu výrobek zakoupili jako podnikatel, nebo právnická osoba, nemáte v tomto případě na vrácení výrobku ve 14 denní lhůtě nárok.

Jaké jsou možnosti a rozsah vyzkoušení zboží?

Zakoupený výrobek si můžete přiměřeně vyzkoušet. Nemělo by však dojít k jeho poškození, ušpinění nebo jinému znehodnocení.
Boty si doma v klidu obujte, vyzkoušejte. Pokud to nebude vysloveně nutné, nesundávejte z nich cedulky ani jiné označení.

Co když se výrobek při zkoušení poškodí?

I částečně poškozený výrobek nám můžete vrátit v zákonné 14ti denní lhůtě. V takovém přídě však budeme mít právo vám snížit vratnou částku o částku odpovídající hodnotě znehodnocení výrobku.

Co když vrátím zboží nekompletní?

Aby jste dostali plnou částku zpět, je zapotřebí vrátit zboží zpět kompletní. Pokud např. vrátíte boty s chybějícími stélkami, bude vám z vrácené částky odečtena poměrná část za náhradu chybějících stélek.

Kdy mi vrátíte peníze?

Částku za vrácené zboží vám vrátíme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů.

 

Bareobuv s.r.o.
Hlavní 1601
73911 Frýdlant nad Ostravicí
Česká Republika
IČO: 06412050
DIČ: CZ06412050
Čeština
cz
English
en